8582
10 بهمن 1401 - 23:21

افتتاح ۶۴ پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در نطنز

فرماندار شهرستان نطنز گفت:همزمان با دهه مبارک فجر 64 پروژه عمرانی با هزینه‌ای بالغ‌بر 317 میلیارد تومان در شهرستان نطنز افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، محمد عباس ظریفی فرماندار شهرستان نطنز در جمع اصحاب رسانه در تشریح برنامه‌های دهه فجر در شهرستان از افتتاح ۶۴ پروژه عمرانی خبر داد و اظهار کرد: هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تعداد ۶۴ پروژه عمرانی در بخش‌های دولتی و خصوصی با صرف هزینه‌ای بالغ‌بر ۳۱۷ میلیارد تومان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: پروژه‌های مورد بهره‌برداری در بخش‌های صنعت، مخابرات، آب شرب روستایی، سنگفرش، احداث و بهسازی شبکه برق، تجهیز و توسعه شبکه مخابرات، گردشگری، زیرسازی و آسفالت معابر شهری و روستایی و بهره‌برداری از 4 واحد صنعتی است.

ظریفی با اشاره به تلاش همیشگی دشمنان جمهوری اسلامی برای جلوگیری از رشد و تعالی ملت ایران، گفت: پیشرفت و بالندگی نظام اسلامی، به پشتوانه اعتماد و اعتقاد راسخ مردم به آرمان‌های انقلاب در حال رقم خوردن است و این حرکت به سمت فتح قله‌های مرتفع ادامه دارد.

فرماندار نطنز خاطرنشان کرد: باوجود مشکلات اقتصادی، مردم شریف ایران با وفاداری و صبوری خود، دشمن را در فتنه اخیر ناامید کردند و امسال باشکوه‌تر از همیشه دهه فجر انقلاب را جشن می‌گیریم و تلاشمان را برای رفع مشکلات مضاعف می‌کنیم.

پایان پیام/63025

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008802