8582
19 بهمن 1401 - 20:17

دشمنان از اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی در هراس هستند

خرم‌آباد- فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان تاکید کرد: امروز دشمنان از اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی در هراس هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر مراد خوش کنار امروز چهارشنبه در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه در لرستان، به فعالیت‌های نیروی هوایی ارتش در ۱۹ بهمن سال ۵۷ چه کرد و اظهار داشت: دشمنان با توطئه به دنبال تجزیه ایران اسلامی بودند که با حضور به موقع ارتشیان و با همراهی سپاه پاسداران این توسعه خنثی شد.

وی، به نقش ارتش جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با داعش و عوامل تکفیری اشاره کرد و افزود: جمع کثیری از نیروهای هوایی و زمینی ارتش در جبهه مقاومت حضور داشتند و خیلی از فرزندان این آب و خاک در راه مبارزه به شهادت رسیدند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ پیاده لرستان، به قدرت کشورمان در حوزه‌های مختلف پهپادی، موشکی و هسته‌ای اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی امروز یکی از ابر قدرت‌های منطقه است و دشمنان از این اقتدار نیروهای مسلح در هراس هستند.

امیر خوش کنار، به جنگ هشت ساله تحمیلی و جنگ ترکیبی دشمنان علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: دشمن با همراهی ۲۷ کشور دیگر در جهان تلاش کردند در اتفاقات اخیر و در ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و اجتماعی به پایه‌های انقلاب اسلامی ضربه بزنند، اما نتوانستند در مقابل ایران قوی و پیشرفته ایستادگی کنند و نقشه‌های آن‌ها نیز در این اغتشاشات اخیر نقش بر آب شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028316